22 квітня Міжнародний день Землі

Date: 26 квітня 2023 о 09:29, Refreshed 26 квітня 2023 о 11:13
114 views

Міжнародний день Землі відзначається щорічно 22 квітня з 1970 року. Головною метою  є підвищення обізнаності про проблеми довкілля та екологічні виклики. Міжнародний день Землі заснований на ідеях надійного майбутнього нашої планети для наступних поколінь.

Цей день призначений для підвищення усвідомленості про важливість збереження природних ресурсів та зменшення негативного впливу людської діяльності на навколишнє середовище. Цього дня люди здійснюють багато різноманітних заходів, таких як екологічні чистки, робота з рослинами, планування та виконання про зі збереження довкілля.

Святкування Міжнародного дня Землі залежить від того, що кожна людина може зробити, щоб зберегти природу, як використання екологічно чистих матеріалів та енергії.

По всьому світу організації та групи, які допомагають просвічувати людей про проблеми екології та пропонують різноманітні програми зі збереження природи.

Міжнародний день Землі нагадує людям про важливість природи для їхнього життя та благополуччя, та що кожна людина повинна зробити свій внесок у збереження довкілля.

Наша Гімназія №11 теж не залишиється осторонь, так  вчителем біології Паньків О.В., були проведені різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності. Учні 6-Г класу прийняли участь в онлайн-вікторині "А що знаю я про Землю?". Учні 7-В класу переглянули цікаву презентацію "Мандруємо по планеті Земля". Вчитель природознавства Ромащук О.М. провела виховний дистанційний захід в 5-А класі, яким зацікавила дітей та сприяла поглибленню їх екологічних знань, розвитку творчої уяви. Педагог спонукала дітей до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовищаУчні Гімназії №11 2-Б класу (класний керівник Бєлова Л.С.) дізналися, як кожен із нас може допомогти у збереженні багатств та краси нашої планети для прийдешніх поколінь.

Comments:
Only authorized users can leave comments.