Матеріально-технічне забезпечення

Дата: 6 лютого 2021 о 17:01, Оновлено 27 жовтня 2023 о 13:17

Комунальний заклад «Ізмаїльська гімназія №11 з початковою школою Ізмаїльської міської ради» розміщений в будівлі загальною площею 2714 м2, , проектна потужність установи – 425 учнів.

Школу засновано наприкінці ХІХ ст. – жовтень 1887 року, це було приміщення міське парафіяльне училище. В 1950 році виконком Ізмаїла передав школі житловий будинок, що знаходиться навпроти школи. Сучасну школу будували 4 роки: в 1967 р.  - перший поверх, в 1970р.  - другий поверх (під час будівельних робіт на першому поверсі проходили заняття), в 1971 - спортивний зал, майстерні. У цих стінах навчально-виховний процес триває і сьогодні. Правда, в подальшому до нової будівлі неодноразово проводилися прибудови.

Заклад розташований за адресою: м.Ізмаїл, Одеської області, проспект Незалежності,186. Гімназія знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в дві зміни. Середня наповнюваність класів по школі складає 24 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області №493  від 12.08.2022  та підписаний міським головою А.В. Абрамченко.

Загальна територія закладу становить 324269 м2,  огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 26 навчальних кабінетів,1 ресурсна кімната, 2 спортивні зали, актова зала, їдальня, спортивний майданчик, на якому знаходиться баскетбольна та волейбольна площадки та спортивні споруди. Загальна площа спортивного майданчика складає 2202м2, футбольне поле -14000 м2.

З 26 навчальних приміщень 7 використовується для навчання учнів початкової школи, 19 – для навчання учнів 5-9 класів. У закладі наявні:

• 2 кабінети української мови та літератури;
  • 1 кабінет зарубіжної літератури;
  • 2 кабінет математики;
  • 1 кабінети іноземної мови;
  • 2 кабінети історії;
  • 1 кабінет географії;
  • 1 кабінет біології та хімії;
  • 1 кабінет фізики;
  • 2 кабінети інформатики;
  • 1 ресурсна кімната.

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога,  медичний пункт,  кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, бухгалтерію, навчальні лабораторії (фізики, хімії-біології), гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, бібліотека.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками.

У закладі працює 2 кабінети інформатики (№3, №12). У даних кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1, 8+1). Комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до Інтернету.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою:

Усього ПК та ноутбуків у закладі - 60

Із них:

Робочі місця учнів в кабінетах інформатики - 19

Робоче місце учителя інформатики - 2

Робочі місця адміністрації - 6

Робочі місця учителів, психолога, педагога-організатора, бухгалтера тощо - 12

У гімназії працюють 3 точки Wi–Fi точки доступу до мережі Інтернет.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укртелеком» зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.