Новини

21 березня – Всесвітній день поезії – свято, яке відзначають щороку в день весняного рівнодення ще з 1999р.
Поезія – важливий елемент в духовному збагаченні людини, вона хвилює, дає насолоду, бентежить, плекає високі почуття, згуртовує націю, об’єднює людство. А особливо – українська поезія!

10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, який було засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році.
В Ізмаїльській гімназії № 11 вчителем правознавства Минковською М.В. були проведені тематичні заходи.

День Української Писемності та Мови: Гімназія №11 Об’єднання учнів і вчителів у Радіодиктанті Національної Єдності-2023

Міжнародний конкурс з інформатики "Бебрас 23" є захоплюючою можливістю для учнів проявити свої навички та цікавість в інформатиці. Ось доповідна інформація:

У неділю, 1 жовтня, Україна вперше відзначить нову у дату день своїх захисників і захисниць, усіх, хто воює і хто віддав своє життя заради України та українців

Сьогодні нашому рідному місту Ізмаїл виповнилося 433 роки!!!

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

Тиждень безпеки життєдіяльності та охорони праці в Гімназії №11! Цей захід відбувається з 24.04.23 р. по 28.02.23 р.

Міжнародний день Землі відзначається щорічно 22 квітня з 1970 року. Головною метою  є підвищення обізнаності про проблеми довкілля та екологічні виклики.

В Україні 12 квітня відзначається як День працівників ракетно-космічної галузі України.

Учні Гімназії № 11 долучилися до святкування Всесвітнього дня здоров'я та продемонстрували важливість підтримки здорового способу життя.

Вода - колиска життя. Без неї неможливе існування жодної з відомих форм живих істот - рослин, тварин, бактерій і інших. Людина також не може прожити без води.

День поезії - це день, коли ми можемо вшановувати творчість поетів та відкривати для себе нові вірші та поезію. Це також може бути день, коли ми можемо відчути себе поетами.

Будьте обережні! Цінуйте кожну хвилину власного життя!