Total 42 common:people_all_forms

День Української Писемності та Мови: Гімназія №11 Об’єднання учнів і вчителів у Радіодиктанті Національної Єдності-2023

Date: 27 жовтня 2023 о 21:09
250 views

Сьогодні, 27 жовтня,  у День української писемності та мови, відбувся Радіодиктант національної єдності 2023 р. До нього долучилися мільйони українців як у межах нашої держави, так і за кордоном. Авторкою тексту  “Дороги України” є українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко.

Активну участь  у написанні радіодиктанту взяли вчителі та учні Ізмаїльської гімназії №11 .

Цей захід — не лише  виклик для власних знань і навичок,  але, перш за все, підтримка ідеї національної єдності,  нагода для учнів та вчителів підтвердити свою патріотичну гідність та посилити  віру  в силу української мови !

Участь у  Радіодиктанті  національної єдності-2023  сприяє об'єднанню суспільства та підкреслює  важливість культурного спілкування , розуміння історії та мови своєї країни.

Одна з особливостей цього заходу полягає  в тому, що учасники можуть писати диктант як вдома, так і в гімназії, що дає можливість більшому числу людей долучитися до цієї ініціативи. Це сприяє розширенню кола учасників і забезпечує доступність заходу для різних верств населення.

Радіодиктант національної єдності-2023 став чудовою нагодою для всіх  відчути   злагодженість та єдність!

Ця подія не лише підкреслила важливість освіти, але й відзначила силу спільної дії, коли всі разом працюють над спільною метою у скрутні часи сьогодення!

Comments:
Only authorized users can leave comments.