Національний тиждень читання поезії -2024 в Гімназії №11

Дата: 24 березня о 17:09
80 переглядів

21 березня – Всесвітній день поезії – свято, яке відзначають щороку в день весняного рівнодення ще з 1999р.
Поезія – важливий елемент в духовному збагаченні людини, вона хвилює, дає насолоду, бентежить, плекає високі почуття, згуртовує націю, об’єднює людство. А особливо – українська поезія!

Національний тиждень читання поезії -2024 в Гімназії №11

З 1999 року 21 березня щорічно відзначають  Всесвітній день поезії.
 Цей день є символом вшанування високої поетичної майстерності та ролі поезії в культурному житті людства.  Поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона хвилює, дає насолоду, бентежить, плекає високі почуття, згуртовує націю та об’єднує людство. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів.

Українці пишаються своєю багатою літературною спадщиною. Тематика  української поезії - це боротьба за свободу, віра у щасливе майбутнє, щире кохання та любов до України.                   Протягом двох тижнів учні та вчителі Гімназії № 11 проводили різноманітні заходи: декламування поезії українських класиків та сучасників, урочисті зустрічі, конкурси, поетичні уроки, конкурс "Проба пера".

19 березня  було проведено урочистий захід "Тарас Шевченко… Художник з душею поета".  Виступи  учнів 6-А, 6-В, 6-Г класів на сцені Гімназії № 11  стали справжнім святом творчості, де кожен учасник відчував себе важливим і незабутнім. І, незважаючи на те, що виступи завершилися, пам'ять про цей надзвичайний день надовго залишиться в серцях усіх присутніх.

Учні 7-Б класу підготували відео з  декламуванням  поезій Л. Костенко, які були  присвячені  Дню народження  видатної української поетеси.

Учні початкових класів провели  заходи, де вони виразно читали  вірші про Україну, рідний край, підготували цікаві факти з життя відомих українських письменників, розгадували ребуси та добирали рими до віршів.

З учнями 9-х класів було організовано захід "Мій дім", де  вони мали змогу  читати вірші,  ділитися своїми почуттями, що сприяло формуванню кожного з них як особистості.

Незабутнім був творчий  виступ учениці 5-А класу  Топтигіної Еліни, яка декламувала власну поезію. Учні 5-х класів із захопленням слухали її виступ.

Національний тиждень читання поезії-2024 в Гімназії №11 став яскравою та незабутньою подією, яка об'єднала учнів, вчителів та батьків  Гімназії та сприяла формуванню зацікавленності до  поетичного мистецтва.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.